Acne derm opinie, skład, skutki uboczne, cena – recenzja

acne derm
Acne derm opinie, skład, skutki uboczne, cena – recenzja
3.5 (70%) 4 vote[s]

Krem Acne derm zawiera  w swoim składzie 20% kwasu azelainowego. Kwas azelainowy jest w tym produkcie substancją czynną, która wykazuje działanie przeciwbakteryjne oraz likwiduje przebarwienia. Inne składniki preparatu Acne derm to glikol propylenowy,który wykazuje działanie nawilżające, alkohol cetostearylowy – stabilizator oraz kwas benzoesowy – konserwant, który jest wykorzystywany również w kosmetykach naturalnych. Sama substancja czynna, a także substancje pomocnicze mogą być drażniące dla skóry, dlatego nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na podane składniki.

Acne derm działanie

Głównym działającym na trądzik składnikiem Acne derm jest kwas azelainowy. To on działa przeciw bakteriom wywołującym trądzik Propionibacterium acne. Ta substancja działa również przeciw nadmiernemu rogowaceniu naskórka – to pomaga we właściwym oczyszczaniu skóry. Dokładne oczyszczenie porów z zalegającego łoju i martwego naskórka przyśpiesza nie tylko likwidację krost trądzikowych, ale także zaskórników. Kwas azelainowy może również likwidować przebarwienia i przez wiele osób jest stosowany w tym celu.

Acne derm opinie internautów

Acne derm ma wiele pozytywnych opinii od internautów. Jego skuteczność w likwidowaniu zmian trądzikowych jest widoczna bardzo szybko. Acne derm jest stosowany nie tylko przez nastolatków, ale również przez osoby dorosłe, które walczą z problemem trądziku różowatego: “Tylko Acne derm był w stanie pomóc w przypadku moich problemów skórnych”. Jedynie osoby o bardzo wrażliwej skórze powinny uważać w czasie stosowanie preparatu, ponieważ działanie substancji czynnej oraz składników pomocniczych może wywoływać pieczenie. W takim przypadku doradza się zazwyczaj zmniejszenie dawki oraz ograniczenie stosowania preparatu do jednego nałożenia w ciągu dnia.


Wybór czytelników: Nonacne – w walce z trądzikiem!

  • Przeciwdziała tworzeniu się zmian skórnych.
  • Redukuje istniejące zmiany na skórze.
  • Wykazuje działanie na każdy rodzaj trądziku bez względu na przyczynę powstawania.
  • Zmniejsza widoczność wągrów oraz zaskórników.
  • Wyłącznie naturalne składniki – brak skutków ubocznych.

Dowiedz się, jak działa Nonacne i jakie daje efekty!


Acne derm stosowanie

Podobnie jak w przypadku innych preparatów zwalczających trądzik, krem Acne derm należy nakładać rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Nie należy przekraczać dawki 10 g na dobę. Preparat Acne derm należy stosować minimalnie przez okres czterech tygodni, by dostrzec rezultaty. Jeśli skóra reaguje pieczeniem, należy nakładać mniejszą ilość preparatu raz dziennie. W przypadku, gdy objawy nie znikną, należy przerwać jego stosowanie. Nie należy stosować preparatu Acne derm, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z podanych wyżej składników. Jeśli preparat Acne derm jest używany w celu zlikwidowania przebarwień, należy pamiętać o stosowaniu kosmetyków z filtrem przeciwsłonecznym w ciągu dnia. Leczenie przebarwień lekiem Acne derm trwa około trzech miesięcy, jednak w przypadku wyraźnych zmian skórnych konieczne bywa zastosowanie dłuższej kuracji. Oprócz standardowych przebarwień krem Acne derm może również zmniejszać widoczność blizn potrądzikowych.

Acne derm cena

Cena preparatu Acne derm to około dwadzieścia złotych. Warto przy tym pamiętać, że ten preparat nie jest kosmetykiem, a lekiem dostępnym bez recepty. Bywa on jednak polecany przez lekarzy dermatologów ze względu na swoją wysoką skuteczność. Ten lek, w przeciwieństwie do kosmetyku, zawiera większą ilość substancji czynnej, dzięki czemu może nie tylko maskować przyczynę problemu, ale efektywnie ją zwalczać. Czynnie działające substancje kremu Acne derm są wysoko skoncentrowane. Przez to jedna tubka kremu wystarcza na trzymiesięczną kurację. Do osiągnięcia trwałych rezultatów konieczna może być kuracja półroczna – jej koszt będzie jednak nadal niższy niż stosowanie w tym czasie kosmetyków przeciwtrądzikowych o słabszym działaniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *