Acnex opinie, skład, skutki uboczne, cena – recenzja

Acnex
Acnex opinie, skład, skutki uboczne, cena – recenzja
4 (80%) 13 vote[s]

Oferta rynku farmaceutycznego skierowana do pacjentów z trądzikiem jest bardzo szeroka. Wśród produktów dedykowanych dla cery problematycznej znajdziemy linię Acnex firmy Farmina. Bazą kuracji są kapsułki, a jej uzupełnieniem emulsja myjąca, krem oraz żel punktowy. Można je również stosować pojedynczo.

Acnex skład

Tabletki Acnex zawierają w swoim składzie dwanaście substancji. Są to witaminy, takie jak: B1, B2, B3, B5, B6, E; minerały: cynk, selen oraz wyciągi z roślin: z ziela bratka trójbarwnego, z ziela skrzypu polnego, z liści pokrzywy i prowitaminę beta-karoten. Kapsułki Acnex zostały stworzone z naturalnych składników, zatem są bezpieczne dla organizmu ludzkiego. Stosuje się je jako suplement diety. 

Acnex działanie

Przede wszystkim kapsułki Acnex mają działać przeciwtrądzikowo oraz zmniejszać stany zapalne wywołane trądzikiem. Dobrze sprawdzą się u pacjentów w początkującej fazie zmian skórnych. Zapobiegają pojawianiu się ropnych, bolesnych wyprysków. Przy dłuższym stosowaniu koloryt cery poprawia się, a struktura skóry jest bardziej jednolita i wyrównana. Tabletki Acnex niwelują wydzielanie się nadmiaru sebum na skórze, co powoduje, że jest ona matowa i mniej podatna na tworzenie się nowych zmian trądzikowych. Dodatkowo zauważono, że działanie kapsułek wpływa pozytywnie na stan włosów i paznokci.


Nonacne – najlepsze tabletki na trądzik!

  • Eliminuje trądzik oraz zapobiega jego dalszemu rozwojowi.
  • Działa na każdy rodzaj krost bez względu na przyczynę powstawania.
  • Hamuje rozwój stanów zapalnych.
  • Zmniejsza krosty oraz zaczerwienienia.
  • Zawiera tylko i wyłącznie naturalne i bezpieczne składniki.

Kliknij i przekonaj się, jak działa Nonacne!


Acnex opinie internautów

Acnex – przeciwtrądzikowy suplement diety ma dobre opinie wśród internautów. Produkt nie powoduje skutków ubocznych, na przykład w postaci bólu żołądka. Jednak należy go traktować jako lek wspomagający leczenie trądziku, a nie docelowe remedium na walkę z poważnymi zmianami skórnymi. Dzięki naturalnemu składowi nie obciąża wątroby oraz nie powoduje spowolnienia metabolizmu. Część osób zauważyła również poprawę kondycji włosów i paznokci. Na pewno Acnex można polecić dla nastolatków w okresie dojrzewania, u których pojawiają się pierwsze zmiany trądzikowe. Dłuższe stosowanie suplementu przynosi efekty w postaci zmniejszenia ilości wyprysków i wągrów. Negatywne opinie pojawiają się ze strony osób, które borykają się z trudnym, rozległym trądzikiem i nie zauważyły znaczącej poprawy podczas kuracji kapsułkami Acnex. Internauci zwracają uwagę na fakt, że stosowanie tabletek najlepiej połączyć z używaniem emulsji myjącej, kremy i żelu punktowego z tej samej serii. Suplement ogranicza wydzielanie się sebum, a co za tym idzie, może lekko wysuszać skórę. W ogólnej ocenie internauci uważają Acnex za produkt skuteczny, wspomagający, ale nie zwalczający całkowicie trądziku.

Acnex stosowanie

Kapsułki Acnex są suplementem diety. Należy pamiętać, że nie zastąpią one zbilansowanego systemu odżywiania organizmu. Zaleca się spożywać doustnie od 1-3 tabletek dziennie, popijając dużą ilością wody. Nie wolno przekraczać normy spożycia suplementu. Acnex nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią. Należy przechowywać go w temperaturze pokojowej poniżej 25 st. C, w suchym i bezpiecznym miejscu. Suplement diety nie może być zażywany przez dzieci, dlatego należy ukryć go przed ich wzrokiem.

Acnex cena

Z całą pewnością produkt firmy Farmina – Acnex jest bardzo atrakcyjny cenowo. Za największe opakowanie, czyli 120 sztuk, zapłacimy około 17,50 złotych. Przy zażywaniu zalecanej dawki 3 tabletek, wystarczy nam ono na 40 dni. Oczywiście w aptekach dostępne są również mniejsze opakowania, ale najbardziej opłacalny będzie zakup największego z nich. Tabletki Acnex są jednym z najtańszych suplementów na rynku dedykowanych dla osób zmagających się z trądzikiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *