Izotek opinie, skład, skutki uboczne, cena – recenzja produktu

izotek
Izotek opinie, skład, skutki uboczne, cena – recenzja produktu
3.8 (75.56%) 9 vote[s]

Izotek to lekarstwo w postaci kapsułek stosowany w leczeniu dermatologicznym i wenerologicznym. Zażywa się go w przypadku zaburzeń aktywności gruczołów łojowych, tak więc najczęściej używa się go do zwalczenia trądziku. Izotek występuje w różnych opakowaniach po 30 lub 60 sztuk. Opakowania różnią się także dawką substancji.

Izotek skład

Podstawą składu i substancją czynną Izoteku jest izotretynoina, która należy do leków z grupy retinoidów. Kapsułka zawiera 10 mglub 20 mg tej substancji. Pozostałe składniki to między innymi wosk żółty, olej sojowy oczyszczony, olej sojowy uwodniony i olej sojowy częściowo uwodniony. Otoczka, w której znajduje się kapsułka wykonywana jest z glicerolu, tlenku żółtego i czerwonego żelaza i dwutlenku tytanu.


Najlepszy produkt na trądzik w Polsce – Nonacne!

  • Wspomaga leczenie zmian trądzikowych.
  • Zapobiega nawrotowi krost, wągrów i zaskórników.
  • Eliminuje stany zapalne występujące na skórze twarzy.
  • Działa na każdy rodzaj trądziku bez względu na przyczynę występowania.
  • Ma naturalny skład, który nie powoduje efektów ubocznych.

Wypróbuj Nonacne i przekonaj się, jak działa!


Izotek działanie

Izotek wnika poprzez nasz organizm regulując aktywność gruczołów łojowych, które odpowiedzialne są za powstawania wyprysków na skórze. Jednak z początkowej fazie stosowania lekarstwa może pojawić się problem z silnym wysuszeniem skóry, pękaniem ust. Jest to spowodowane ogromną ilością witaminy A, którą przyjmuje nasz organizm za pośrednictwem Izoteku. Jednak w miarę stosowania, skutki uboczne ustępują i nasz organizm reguluje się do odpowiedniego stanu a skóra staje się gładsza, miękka i zdrowsza.

Izotek opinie internautów

Szacuje się, że w około 80% Izotek wyleczył pacjentów z problemu trądziku i zmiany skórne nie wróciły po odstawieniu leku. U pozostałych kuracja nie przyniosła efektu lub trądzik nawrócił po pewnym czasie. Możliwe jest jednak ponowne leczenie, oczywiście po konsultacji z lekarzem.

Głównym skutkiem ubocznym, na który narzekają internauci to wysuszenie skóry i problemy ze skórą na łokciach, dłoniach i w okolicach ust. Wysuszenie może prowadzić do takich objawów jak suchość oczu i zapalenie spojówek. Należy wtedy stosować środki silnie nawilżające. Mogą być to również kosmetyki na atopowe zapalenie skóry. Inny skutek uboczny, który najczęściej jest wymieniany to bóle stawów. Pojawiają się one zwykle wieczorem, po całodniowym wysiłku lub gdy spędzamy dłuższy czas w tej samej pozycji.

Inne problemy, które pojawiają się znacznie rzadziej to zaburzenia psychiczne. Może to delikatne obniżenie samopoczucia, zmęczenie. Jednak u małego odsetku pacjentów stan ten przerodził się w depresję i agresję. Należy wtedy niezwłocznie zaprzestać przyjmowania lekarstwa. Podczas kuracji, zdaniem wielu internautów, należy regularnie badań swoją krew. U części osób wystąpił problem z wysokim cholesterolem lub inne niedobory.

Nie zmienia to jednak faktu, że lek Izotek jest jednym z najbardziej skutecznych (obok leku termentiol oraz nonacne) i stanowi jedyne wyjście dla osób, które borykają się z silną odmianą trądziku, przy której różnorodne leczenia nie były wystarczające. Zdecydowana większość osób stosująca kurację lekiem Izotek była zadowolona z rezultatów. Warto wspomnieć, że szerokie grono osób nie odczuwało żadnych uciążliwych skutków przyjmowania kapsułek i ich kuracja przebiegła bez żadnych przeszkód.

Izotek stosowanie

Kapsułki należy przyjmować w ilości 0,5 mg na kilogram masy ciała. Jednak o konkretnym dawkowaniu za każdym razem powinien decydować lekarz dermatolog, który na bieżąco kontroluje postępy i rezultaty kuracji Izotekiem. W przypadku silnego trądziku lub niezadowalających efektów, można zwiększyć dawkę po konsultacji, nie może to być więcej niż 1 mg na jeden kilogram masy ciała. Cała kuracja trwa zwykle od 4 miesięcy do pół roku.

Izotek cena

Cena za opakowanie Izoteku z 30 kapsułkami waha się między 40 zł a 60 zł.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *