Linomag opinie, skład, skutki uboczne, cena – recenzja

Linomag
Linomag opinie, skład, skutki uboczne, cena – recenzja
5 (100%) 1 vote[s]

Linomag jest maścią, w której w 100g mieści się: Linomag płyn (Lini oleum virginale 3:1) – 20g, a także substancje pomocniczne: wazelina biała i laonilna bezwodna.

Linomag działanie

Linomag jest lekiem, polecanym do pielęgnacji skóry nowordków i niemowląt, aczkolwiek mogą z niego korzystać także osoby starsze. Nawilża i natłuszcza skórę, ograniczając dzięki temu, na nią wpływ czynników zewnętrznych . Korzysta się z niego przede wszystkim w chorobach skóry, takich jak: łuszczyca, wyprysk, odparzenia oraz nadmierna suchość. Dlatego właśnie stosuje się go u dzieci, by zminimalizować ryzyko odparzeń, ich delikatnego naskórka. Do tych działań Linomag, wykorzystuje substancję czynną, w skład której wchodzą wielonienasycone egzogenne kwasy tłuszczowe. Poprawiają one funkcjonowanie skóry i przyspieszają proces jej regeneracji. Oprócz tego, mają pozytywny wpływ na utrzymanie i przywracanie naturalnej bariery ochronnej skóry.


Nonacne – najlepszy środek na trądzik. Wybór czytelników 2018

  • Zapobiega tworzeniu się pryszczy.
  • Eliminuje zamiany skórne, przebarwienia oraz blizny potrądzikowe.
  • Zwalcza każdy rodzaj na trądziku bez względu na etiologię.
  • Ma naturalny skład, który nie sprawa żadnych skutków ubocznych.
  • Efekty albo zwrot pieniędzy – 90-dniowa gwarancja satysfakcji!

Kliknij, by dowiedzieć się więcej o Nonacne!


Linomag opinie internautów

Autor: Basia, Kraków
2016-10-02
Linomag jest niezbędny do prawidłowej pielęgnacji niemowlaka. Używałam go przy trójce swoich dzieci i nigdy mnie nie zawiódł. Polecam
Autor: Katarzyna, Kołobrzeg
2017-02-01
Polecam z całego serca!!! Nie raz przy podrażnieniach pomagał mojej córeczce, jak była mała. Niska cena, dobrze go wspominam: 9/10
Autor: Krzysztof
2015-12-11
Stosowaliśmy go z żoną, gdy nasze dzieci miały podrażnienia skórne, sam go używałem, przy pewnych chorobach naskórka. Lek dobry, ale nie idealny. W działaniu jest słaby, stąd głównie polecany dla dzieci, aczkolwiek nie ma co narzekać.
Autor: Ania, Warszawa
2016-04-18
Linomag jest super! Stosowałam go na podrażnioną skórę mojego syna i sprawdzał się za każdym razem, dlatego kiedy w moim życiu pojawiło się drugie dziecko, również bez zastanowienia kupiłam tubkę w aptece. Sprawdzony i pewny!!
Autor: Marta, Bielsko-Biała
2016-06-27
Stosowanie Linomagu, polecała mi moja bliska przyjaciółka. Dlatego, gdy tylko moim dzieciom, pojawiły się zmiany naskórne, wywołane obtarciami, to kupiłam go w aptece. Jego niewielka cena nie odstrasza, a działanie jest prawidłowe. W kilka godzin, rumień i pieczenie ustąpiły i dzieci znów były szczęśliwe.
Autor: Brytka, Częstochowa
2015-12-06
Kupiłam, spróbowałam iii…jestem zadowolona. Od zawsze cierpiałam na choroby skórne i dopiero niepozorny Linomag był w stanie uśmierzyć mój ból i mi pomóc.

Linomag stosowanie

Lek Linomag jest przeznaczony wyłącznie do stosowania na skórę.

Stosowanie:
Nałożyć delikatnie, cienką warstwę Linomagu na chorą powierzchnię skóry lub nałożyć grubszą warstwę na opatrunek.

Uwaga!
W łuszczycy i wyprysku u dzieci, wskazane jest stosowanie się zaleceń lekarza. Tak samo należy postąpić, jeśli mamy wrażenie, że działanie leku jest zbyt mocne.

Linomag cena

Cena leku Linomag uzależniona jest od miejsca, w którym dokonujemy zakupu, aczkolwiek waha się w granicach 6, do 10 złotych.
Oczywiście, bardziej opłacalne jest zakupienie leku przez internet, aczkolwiek ceny z aptek, a sklepów online, nie odbiegają zbytnio od siebie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *